Půjčovna autoboxů - střešních boxů

Nabízíme k zapůjčení autoboxy - střešní boxy Thule, Neumann, Hapro a další...

  • Potřebujete autobox jen párkrát do roka?
  • Nemáte autobox kam složit?
  • Autobox vám takto nestárne
  • Nemusíte se starat o jeho údržbu

Jaké výhody má autobox od nás? A jaký je?

Autoboxy zapůjčené u nás mají mnoho výhod, které vám zpříjemní vaši přípravu na cestu.

Autobox nemusíte skladovat, ani montovat. Vámi vybraný autobox přivezeme, odborně namontujeme a ukážeme vám obsluhu. Po uplynutí zápůjčky vám box opět demontujeme a odvezeme.

Naše autoboxy pro půjčovnu jsou všechny v elegantním černém lesku, jelikož nejlepší reklamou jsou pro nás spokojení zákazníci. Všechny autoboxy jsou maximálně dva roky staré, abychom nabízeli jen plně funkční a bezpečné zboží.

A jak je to s platbou při zapůjčení?

Cena zboží je vždy uvedena u položek za kus a den, které jsou pro vás připraveny k zapůjčení. Po vytvoření objednávky vám vždy zavoláme a potvrdíme dostupnost vybraného zboží, případně nabídneme adekvátní náhradu.

Den zápůjčky není počítán, pokud je zboží odebráno po 12-té hodině a též není den zápůjčky počítán pokud je zboží navráceno do 12-té hodiny. Vratná záloha je splatná v den převzetí a po navrácení zboží bude z této částky odečtena cena půjčovného. 

Jak je to s dopravou zapůjčeného autoboxu? Opravdu až domů?

Při výběru takovéto dopravy vám zboží přivezeme až na vámi určené místo, autobox namontujeme, předvedeme a při vrácení opět demontujeme a odvezeme. Tato služba je dostupná pro Prahu, Prahu Východ a Západ. Případně po telefonické domluvě i jinam.

Samozřejmostí je osobní převzetí na naší prodejně, případně některém našem výdejním místě (Brandýs nad Labem, Jablonec nad Nisou), kde vám zboží namontujeme a předvedeme.