Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
777 421 064

HAPRO Trivor 640 Anthracite + zdarma Příslušenství v hodnotě až 650Kč

Doprava zdarma
Dárek
Výrobce: HAPRO
Dostupnost: skladem

Koupit:

18 99015 693 Kč bez DPH

ks

Půjčit:

190 Kč / den 157 Kč bez DPH

ks
Potřebujete poradit s výběrem?

Zavolejte nám na telefonní číslo +420 777 421 064.
Nebo nám dotaz napište a my se Vám ozveme.

 

HAPRO Trivor 640 Anthracite

HAPRO Trivor 640 Anthracite je kvalitní autobox v elegantní černé lesklé barvě opatřen jako jediný z řady autoboxů Hapro inovativním otevíráním pomocí ergonomicky tvarované rukojeti.

Již se vám nestane, že zlomíte klíč při zavírání boxu, jelikož klíč slouží pouze pro zajištění rukojeti a ne pro zamknutní/odemknutí zámků. Zámková vložka je uložena v pevnějším pouzdře, než u jiných boxů a tím je autobox HAPRO Trivor 640 Anthracite bezpečnější proti násilnému otevření.

Rychloupínací systém Premium-Fit vám poskytne rychlé, jednoduché a bezpečné upevnění autoboxu HAPRO Trivor 640 Anthracite na jakékoli střešní nosiče do šíře tyče až 90mm. Ideální dotažení systému Premium-Fit je zajištěno integrovaným momentem dodažení.

Autobox HAPRO Trivor 640 Anthracite má nosnost až 75Kg a to díky kovovým výztuhám, které napomáhají i omezení nežádoucích vibrací při jízdě. Autobox HAPRO Trivor 640 Anthracite má snížené dno, pro snížení aerodynamického odporu na minimum.

  • Inovativní systém otevírání
  • oboustranné otevírání
  • snadná instalace
  • objem boxu 640 litrů

Jak již název autoboxu HAPRO Trivor 640 Anthracite napovídá, je vnitří objem boxu úctyhodných 640 litrů. Díky promyšlenému designu autoboxu přesto na voze působí kompaktně.
Ostatně toto je možné si prohlédnout v konfigurátoru střešních boxů Hapro.

Konfigurátor střešních boxů Hapro. Klikněte ZDE.
 

 

ShopBike.cz Jízdní kola od profesionálů
Pujcit-ObytnyVuz.cz Půjčovna obytných vozů pro cestování