Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
777 421 064

Příčníky Atera Signo RTD Alu

Doprava zdarma
Výrobce: Atera
Dostupnost: skladem na prodejně

Koupit:

4 9904 124 Kč bez DPH

ks

Půjčit:

80 Kč / den 66 Kč bez DPH

ks
Potřebujete poradit s výběrem?

Zavolejte nám na telefonní číslo +420 777 421 064.
Nebo nám dotaz napište a my se Vám ozveme.

 

Atera Signo RTD Alu

Špičkové střešní nosiče od Německé firmy Atera jsou díky své vysoké kvalitě zpracování a funkčnosti nejlepší volbou pro Integrované podélníky (Hagusy) na vašem voze.

Střešní nosiče Atera Signo RTD Alu jsou vyrobeny z hliníku a díky tomu jsou velice lehké a odolné povětrnostním vlivům. I proto je na všechny výrobky Atera záruka 3 roky.

Nosič má velice jednoduchou montáž pomocí utahovacího klíče s momentem utažení pro správné upevnění nosiče. Díky tomu vám nikdo nosič nesundá bez použití klíče.Nosič je dále zabezpečen zámkem a proto patří mezi nejbezpečnější nosiče proti odcizení.

  

Samotná hliníková tyč nosiče Atera Signo RTD Alu je vytvarována do aerodinamického tvaru, který zaručuje velmi tichý, až bezhlučný provoz. Tomu také napomáhá odtrhová hrana a gumová "vzduchová bariéra", která zabrání víření vzduchu kolem T-drážky a tím sníží hlučnost při jízdě. 

 

ShopBike.cz Jízdní kola od profesionálů
Pujcit-ObytnyVuz.cz Půjčovna obytných vozů pro cestování