Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
777 421 064

Yakima FatCat Evo 6 Black

Doprava zdarma
Kód: YA8003076
EAN: 736745030964
Výrobce: Yakima
Dostupnost: skladem

Koupit:

6 4905 363 Kč bez DPH

ks
Potřebujete poradit s výběrem?

Zavolejte nám na telefonní číslo +420 777 421 064.
Nebo nám dotaz napište a my se Vám ozveme.

 

Yakima FatCat Evo 6 Black

 

Nosič lyží a snowboardů Yakima FatCat 6 je mezi nosiči lyží technologickou specialitou. Už na první pohled se od ostatních nosičů lyží odlišuje futuristickým designem, který není jen vizuálně atraktivní, ale především funkční.

Technologickou novinkou a také velkou výhodou nosiče Yakima FatCat je uchycení lyží mezi těsnící gumy. Jelikož je Yakima FatCat 6 nízkoprofilový, viditelná je jen jedna guma, zatímco druhá je ukryta uvnitř nosiče.

Jedinečnost nosiče lyží a snowboardů Yakima FatCatspočívá také v unikátním kloubním mechanismu SmartFlex, který zajistí bezproblémové uchycení lyží a snowboardů různé tloušťky.

SmartFlex

Tloušťka lyží či snowboardu již nepředstavuje žádný problém. Kloubový mechanismus nosiče FatCat umožní automatické nadzvednutí vrchního ramene nosiče v případě potřeby, a zajistí tak perfektní uchycení.

Manipulace s nosičem Yakima FatCat je velmi praktická, ale nezapomíná se ani na bezpečnost. Samozřejmostí je zamykání nosiče a samotné otevírání zajišťuje velké tlačítko, se kterým se velmi snadno manipuluje i v lyžařských rukavicích.

V případě upevnění lyží s vyšším vázáním je k dispozici i možnost zvýšeného nosiče. Montážní sada pro zvýšenou montáž je součástí balení. Nosič Yakima FatCat je v tomto případě vyzvednut pouze na jedné straně.

Uchycení Yakima FatCat na střešní nosič je velmi jednoduché a navíc kompatibilní se všemi typy střešních nosičů.

Yakima FatCat 6 má nízký a aerodynamický profil, což mu zaručuje malý odpor vzduchu, a tedy i menší spotřebu a nízkou hlučnost. S nosičem Yakima FatCat 6 můžete najednou přepravit až 6 párů lyží, nebo 4 snowboardy.

S nosičem lyží a snowboardů Yakima FatCat6 cestujte na hory stylově a elegantně. Stříbrné nebo černé barevné provedení.

Adaptéry pro připojení nosičů do T-drážky nejsou součástí balení.

Nosič Yakima FatCat je řešením pokud máte na autě originální nosiče bez T drážek (jako na fotografii). Tento nosič je pro taková auta jediným řešením.

 

ShopBike.cz Jízdní kola od profesionálů
Pujcit-ObytnyVuz.cz Půjčovna obytných vozů pro cestování