Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
777 421 064

Whispbar WB 300

Doprava zdarma
Výrobce: Whispbar
Dostupnost: skladem

Koupit:

4 9904 124 Kč bez DPH

ks
Potřebujete poradit s výběrem?

Zavolejte nám na telefonní číslo +420 777 421 064.
Nebo nám dotaz napište a my se Vám ozveme.

 

Whispbar WB 300 nosič lyží

WHISPBAR WB300 - NOSIČ LYŽÍ A SNOWBOARDŮ

Nosič lyží a snowboardů Whispbar WB300 je mezi nosiči lyží technologickou specialitou. Už na první pohled se od ostatních nosičů lyží odlišuje futuristickým designem, který není jen vizuálně atraktivní, ale především funkční. Stříbrný eloxovaný povrch nosiče WB300 dokonale vylepší vzhled Vašeho auta a dodá mu větší eleganci.

Technologickou novinkou nosiče WB300 je uchycení lyží mezi těsnící gumy. Nosič WB300 je nízkoprofilový, viditelná je pouze jedna guma, druhá je ukrytá uvnitř nosiče.

Jedinečnost nosiče lyží a snowboardů WB300 spočívá v unikátním kloubovém mechanizmu SmartFlex, který zabezpečí bezproblémové uchycení lyží a snowboardů různé tloušťky.

SmartFlex

Tloušťka lyží či snowboardu už více nepředstavuje žádný problém. Kloubový mechanizmus nosiče WB300 umožní, v případě potřeby, automatické nadzdvihnutí vrchního ramene nosiče a zabezpečí tak perfektní uchycení.

Manipulace s nosičem Whispbar WB300 je velmi praktická, ale nezapomíná se ani na bezpečnost. Samozřejmostí je zamykání nosiče, jeho otevírání zabezpečuje velké tlačítko, se kterým se velmi snadno manipuluje i v lyžařských rukavicích.

Uchycení WB300 na střešní nosič je opravdu jednoduché a navíc kompatibilní se všemi typy střešních nosičů.

Whispbar WB300 má nízký a aerodynamický profil, což mu zaručuje malý odpor vzduchu a díky tomu menší spotřebu a nízkou hlučnost. S nosičem Whispbar WB300 můžete najednou přepravit až 6 párů lyží, či 4 snowboardy, případně jejich kombinaci.

S nosičem lyží a snowboardů  Whispbar WB300 cestujete na hory stylově a elegantně.
 

 

ShopBike.cz Jízdní kola od profesionálů
Pujcit-ObytnyVuz.cz Půjčovna obytných vozů pro cestování