Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
777 421 064

Thule VeloSpace XT 939+1 + zdarma Příslušenství v hodnotě až 490Kč

Doprava zdarma
Dárek
Výrobce: Thule
Dostupnost: skladem

Koupit:

25 99021 478 Kč bez DPH

ks

Půjčit:

190 Kč / den 157 Kč bez DPH

ks
Potřebujete poradit s výběrem?

Zavolejte nám na telefonní číslo +420 777 421 064.
Nebo nám dotaz napište a my se Vám ozveme.

 

Thule VeloSpace XT 939+1

Tato varianta již obsahuje adaptér na 4.kolo

Vezměte si svoje jízdní kolo. A mnoho dalších věcí.
Díky modelu Thule VeloSpace XT se skutečně všestranný nosič kol stal realitou. Byl vyvinut pro velká a těžká kola – například elektrokola, fatbiky a sjezdová horská kola, ale je stejně dobře použitelný pro městská a dětská kola. Lze jej také kombinovat s boxem Thule Backspace XT pro získání vyšší kapacity, včetně multifunkčního sportovního vozíku Thule Chariot. Možnosti jsou nekonečné, především u rodin s malými dětmi.

Díky velkému sklopení nosiče je možné ho použít i na vozy, kde jiné nosiče brání v otevření 5.dveří. Jedná se o vozy např. VW Multivan, Caddy, Ford Galaxy a další.

Vzhledem k nabídce různých modelů a adaptérů pro 2 až 4 kola si můžete být jisti, že nosič Thule VeloSpace XT umožní přepravu Vašich kol, bez ohledu na typ. Umožňuje to vysoká nosnost nosiče, extra velká vzdálenost mezi koly a prodloužené hliníkové žlábky na kola společně s ohebnými přezkami a extra dlouhými řemínky na upevnění kol.

   

  • Nastavitelné podtlakové přezky s extra dlouhými řemínky pro ráfky umožňují snadné upevnění kol se širokými pneumatikami (až 4.7”).
  • Díky stabilitě v nezajištěné poloze na tažném zařízení je zaručena snadná montáž i nastavení nosiče kol ještě před uzavřením zajišťovací páky
  • Snadné upevnění kol díky odnímatelným držákům rámu vybaveným růžici s omezovačem momentu utažení Thule AcuTight, který cvakne, jakmile je kolo optimálně upevněno
  • Důmyslný systém sklápění ovládaný nožním pedálem umožňuje snadný přístup do zavazadlového prostoru i tehdy, jsou-li připevněna kola. Velký úhel sklopení umožňuje otevírání i velmi velkých zadních dveří.
  • Kola lze uzamknout k cyklistickému nosiči a cyklistický nosič lze uzamknout k tažnému zařízení (zámky jsou součástí balení).
  • Vysoká přepravní kapacita umožňuje také přepravu elektrokol a těžkých horských kol.

Získejte více možností s příslušenstvím
Univerzálnost Thule VeloSpace XT je zdůrazněna díky řadou příslušenství. S příslušenstvím Thule VeloSpace XT Bike Adapter může Thule VeloSpace XT přepravit další kolo ( přeměna nosiče pro 3 kola na nosič pro 4 kola nebo nosiče pro 2 kola na nosič pro 3 kola). Přidáním boxu Thule BackSpace XT se váš nosič stane ještě univerzálnější. Dokonce můžete přepravovat jedno z vašich kol současně s boxem Thule BackSpace XT. Stačí přidat Thule BackSpace XT Bike Arm a Thule VeloSpace XT Bike Adapter. Současné příslušenství Thule Loading Ramp XT 9172, Thule Transport Wheel 9173 a Thule XXL Fatbike Wheel Straps 985 lze upevnit na nový Thule VeloSpace XT. 

Veškeré příslušenství k nosiči Thule Velospace XT naleznete v souvisejícím zboží.

 

 

El. zásuvka: 13-ti pólová
Hmotnost: 23,6 kg
Počet jízdních kol: 4
Max. nosnost: 60 Kg
Upevnění nosiče: Na tažné zařízení
Sklopná funkce s naloženými koly: ANO
Uzamykatelný: ANO
Uzamčení kola k tažnému zařízení: ANO
Vhodný pro elektrokola: ANO
Záruka: 5 let
ShopBike.cz Jízdní kola od profesionálů
Pujcit-ObytnyVuz.cz Půjčovna obytných vozů pro cestování