Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
777 421 064

Atera STRADA Sport 3+1Black + zdarma Příslušenství v hodnotě až 490Kč

Doprava zdarma
Dárek
Kód: AR0226951
Výrobce: Atera
Dostupnost: skladem

Koupit:

15 49012 801 Kč bez DPH

ks
Potřebujete poradit s výběrem?

Zavolejte nám na telefonní číslo +420 777 421 064.
Nebo nám dotaz napište a my se Vám ozveme.

 

Atera STRADA Sport 3+1Black

Tato varianta nosiče kol Atera Strada Sport 3+1 Black je doplněna adaptérem pro převoz 4. kola

Nosič jízdních kol na tažné zařízení Atera STRADA Sport 3+1 Black je kvalitní výrobek německé firmy Atera, která dodává své produkty pro automobilky Audi, Mercedes,....jako originální příslušenství. 

Jako na jednom z mála nosičů na tažné zařízení, je možné na nosiči Atera Strada Sport převážet i koloběžky.

Nosič Atera Strada Sport je vyroben z kvalitních materiálů pro zachování vysoké kvality a dlouhé životnosti. I proto je na všechny výrobky firmy Atera poskytována standardní záruka 3 roky. Díky své konstrukci a použitým materiálům je nosič Atera Strada 3+1 Black velice lehký (pouze 19kg) a díky tomu je montáž a demontáž na tažné zařízení velice snadná. Tomu také napomáhá jednoduchý mechanismus uchycení. Nosič je sklopný pro pohodlný přístup do zavazadlového prostoru.

 

Nosič Atera Strada Sport 3+1 Balck převeze 4 klasická kola nebo 3 elektrokola. . Nosič je vybaven 13-pinovou zásuvkou, kterou lze změnit na 7-pinovou pomocí adaptéru. Nosič Atera Strada 3+1 Black je uzamykatelný k tažnému zařízení, taktéž lze uzamknout kola k nosiči. Nosnost nosiče je 60Kg. Mechanismus uchycení kola k rameni je vybaven momentem utažení pro optimální uchycení kola.

Díky rozměrům nosiče(100x20x83,5cm ŠxVxH) ho lze převážet v kufru většiny vozů.

ShopBike.cz Jízdní kola od profesionálů
Pujcit-ObytnyVuz.cz Půjčovna obytných vozů pro cestování