Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
777 421 064

Atera STRADA DL 3+1 + zdarma Příslušenství v hodnotě až 490Kč

Doprava zdarma
Dárek
Výrobce: Atera
Dostupnost: skladem

Koupit:

17 99014 867 Kč bez DPH

ks
Potřebujete poradit s výběrem?

Zavolejte nám na telefonní číslo +420 777 421 064.
Nebo nám dotaz napište a my se Vám ozveme.

 

Atera STRADA DL 3+1

Tato varianta nosiče již obsahuje adaptér pro převoz 4.kola

Bez konkurence nejlépe vybavený, bezpečný nosič kol s nejjednodušší obsluhou. Pro uchycení nosiče je nutno mít vůz vybaven tažným zařízením. Firma Atera přišla s novým upínacím mechanismem, pomocí kterého je montáž vskutku nejpohodlnější. Mechanismus v kombinaci s nízkou váhou celého nosiče dělá tento výrobek jedničkou na trhu mezi nosiči jízdních kol na TZ. 

Jedinečný systém sklápění
Hlavní výhodou nosiče je systém sklápění, nebo spíše odsunutí. Nosič Atera Strada DL je vybaven posuvným systémem, který zajistí, že po "sklopení" je nosič dále od vozu, než nosiče s "klasickým" sklápěním a tím je u nosiče Atera Strada DL zajištěno více místa mezi vozem a nosičem pro pohodlný přístup do zavazadlového prostoru. Ale hlavní výhoda nosiče je, že ho lze použít na vozech, kde "klasické" sklápění brání v otevření pátých dveří.
Díky systému sklápění nosiče Atera Strada DL lze tento nosič použít na vozech typu MPV a podobných. Vhodný pro vozy VW Touran, VW Caddy, Citroen Berlingo, Ford S-Max a další.

 

STRADA 3 může přepravit 3 jízdní kola a o jízdní kolo víc pomocí adaptéru AR022611. Nosiče STRADA jsou vybaveny 13-ti pólovou elektro zástrčkou. V případě, že máte na voze 7-mi pólovou zástrčku můžete objednat adaptér.

El. zásuvka: 13-ti pólová
Hmotnost: 15,5 kg
Počet jízdních kol: 4
Max. nosnost: 63 Kg
Upevnění nosiče: Na tažné zařízení
Sklopná funkce s naloženými koly: ANO
Uzamykatelný: ANO
Uzamčení kola k tažnému zařízení: ANO
Vhodný pro elektrokola: ANO
Záruka: 5 let
ShopBike.cz Jízdní kola od profesionálů
Pujcit-ObytnyVuz.cz Půjčovna obytných vozů pro cestování