Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
777 421 064

THULE ProRide 598

Kód: 598001
EAN: 7313020070124
Výrobce: Thule
Dostupnost: skladem

Koupit:

3 8903 215 Kč bez DPH

ks

Půjčit:

80 Kč / den 66 Kč bez DPH

ks
Potřebujete poradit s výběrem?

Zavolejte nám na telefonní číslo +420 777 421 064.
Nebo nám dotaz napište a my se Vám ozveme.

 

THULE ProRide 598

Nástupce oblíbeného a nejprodávanějšího nosiče kol THULE ProRide 591

Po mnoha letech výroby a neskutečném množství prodaných kusů přichází Švédská firma Thule s nástupcem nosiče kol na střechu Thule ProRide 591 a to s Thule ProRide 598. Tento nosič přináší několik nových vylepšení, která ještě více usnadní manipulaci s převozem kola.

  • utahovací hlavice s momentem dotažení
  • rozšířená dolní čelist pro bezpečnější převoz
  • širší polstrování čelistí z poddajné gumy pro lepší ochranu rámu
  • nové rychloutahovací popruchy
  • snadná změna strany nosiče bez použití nářadí

  

Při upevňování kola se již nemusíte bát, jestli jste utáhly čelisti dostatečně či nikoli, jelikož nově je Thule ProRide 598 vybaven momentem dotažení čelistí. Dalším vylepšením je rozšířená dolní čelist nosiče, tak se vám již nestane, že by vám kolo při jízdě upadlo. Díky nové ochranné gumě na čelistích, která se přizpůsobí tloušťce rámu kola, je kolo pevně a bezpečně připevněno a nedochází k poškození laku ani rámu kola. Pro karbonové rámy je možné dokoupit ochranný pásek, který rozloží tlak čelistí na ještě větší plochu.

Nové rychloutahovací pásky s novým spodním držákem kola umožnují jednoduché a rychlé upevnění kola k nosiči. Díky svému diagonálnímu uchycení k držáku je uchycení kola pevnější a jistější než u předchozího modelu Thule ProRide 598. 

Pokud potřebujete nosič použít na druhé straně vozu, je možné jednoduše bez použití nářadí nosič otočit a tak mít čelisti a utahovací hlavici vždy natočenou na správnou stranu pro snadné upevnění kola.

Všechna tato vylepšení a využití mnohaletých zkušeností Švédksé firmy Thule s výrobou nosičů kol dělá nosič kol Thule ProRide jedničkou v tomto segmentu.

Nosič kol Thule ProRide 598 je možné uchytit jak na klasické černé střešní nosiče, tak na všechny hliníkové tyče vybavené T drážkou.

Při zakoupení více kusů nosiče je možné Zdarma sjednotit zámky nosičů(po uvedení do poznámky objednávky). 

Hmotnost: 4,2 kg
Počet jízdních kol: 1
Max. nosnost: 20 Kg
Upevnění nosiče: Na střechu
Průměr rámu trubky/oválu:: 35-70/70x100/70x100 mm
Uzamykatelný: ANO
Zamykání nosiče kola k střešnímu nosiči:: ANO
Záruka: 5 let

Související produkty

Adaptér Thule 889-5 pro ProRide
Adaptér Thule 889-5 pro ProRide

Adaptér Thule 889-5 pro ProRide Adaptéry Thule 889-5 jsou určeny pro montáž nosiče Thule ProRide 598 na čtyřhranné tyče. Lze použít i k modelu Thule ProRide 591.

Koupit: 290 Kč
KOUPIT
kryt FORCE pro přepravu kola černý
kryt FORCE pro přepravu kola černý

kryt FORCE pro přepravu kola černý Ideální pomocník pro ochranu kola při přepravě na střešním nosiči. Kryt je vyroben z elastického textilu pro přizpůsobení na jakékoli kolo. Barva krytu je černá.

Koupit: 349 Kč
KOUPIT
Chránič karbonového rámu Thule 984
Chránič karbonového rámu Thule 984

Chránič karbonového rámu Thule 984 Adaptér umožňující bezpečnou přepravu kol s karbonovými rámy. Vlastnosti: Tlak upevnění je rozprostřen na velkou plochu povrchu, aby se omezilo riziko poškození rámu. Vhodný pro všechny typy geometrie rámu s možností snadného nastavení tak,…

Koupit: 649 Kč
KOUPIT
Thule ProRide Fatbike Adapter 5981
Thule ProRide Fatbike Adapter 5981

Thule ProRide Fatbike Adapter 5981 Adaptér pro nosič Thule ProRide 598 umožňující přepravu kol se širokými pneumatikami. Vhodné pro kola typu FatBike. Vlastnosti: Sada náhradních držáků plášťů kol pro nosič kol Thule ProRide Umožňující přepravu kol se širokými pneumatikami o&nbsp…

Koupit: 649 Kč
KOUPIT
ShopBike.cz Jízdní kola od profesionálů
Pujcit-ObytnyVuz.cz Půjčovna obytných vozů pro cestování