Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
777 421 064

Thule Vector Alpine Black Metallic + zdarma Příslušenství v hodnotě až 650Kč

Doprava zdarma
Dárek
Výrobce: Thule
Dostupnost: skladem

Koupit:

39 99933 055 Kč bez DPH

ks
Potřebujete poradit s výběrem?

Zavolejte nám na telefonní číslo +420 777 421 064.
Nebo nám dotaz napište a my se Vám ozveme.

 

Thule Vector Alpine Black Metallic

Střešní box Thule Vector Alpine v barevném provedení Black Metallic ocení každý, kdo pravidelně cestuje i kdo občasně přepravuje autem větší náklad. Díky nosiči ušetříte prostor ve voze nebo si budete moci vzít na dovolenou a na výlet vše, co byste chtěli a co vám kapacita kufru neumožní. Tento moderní a všestranný box vniká svou chytrou konstrukcí, jako je například jeho nízká výška. Ta dodává aerodynamický tvar. Thule Vector Alpine je skvělým a nenahraditelným pomocníkem, na kterého se můžete spolehnout a který se vám bude hodit při každé větší i menší cestě.

Střešní box pro každou situaci

Pokud cestujete s nákladem, často se stane, že jste nuceni si část věcí nechat doma, protože vaše auto nepojme takový náklad, jaký byste si představovali. Popřípadě, například při výletu na hory, musíte umisťovat lyže do vozu, což není příliš komfortní a ani bezpečné, stejně jako přeprava na střeše bez dobrého zajištění v podobě nosiče. Tento problém skvěle vyřeší Thule Vector Alpine. Ten vyniká svým velice kvalitním zpracováním typickým pro značku Thule. Plasty, ze kterých je tento box zhotovený, mají velice nízkou hmotnost a zároveň vynikají svou pevností. Thule Vector Alpine je díky tomu spolehlivým a přitom ne příliš těžkým nosičem zároveň. Další velkou výhodou plastu je, že je maximálně odolný povětrnostní vlivům letního i zimního počasí a dobře se udržuje v čistotě. To dodává Thule Vector Alpine dlouhou životnost.

Snadná montáž i nakládání

Střešní box Thule Vector Alpine má velice universální použití. Lze jej připevnit k jakémukoliv vozu a naložit do něj prakticky jakýkoliv běžný náklad. Výhodu boxu je, že má velký objem i vysokou nosnost. Uspokojí tudíž potřeby i těch nejnáročnějších cestovatelů. Převezete v něm vše, na co si vzpomene. Nakládání věcí není nijak náročné, stejně jako jejich vykládání ven z nosiče. Zdvihače na víku pracují synchronizovaně, což usnadňuje otevírání. Díky praktickému a chytrému tvarování máte vždy skvělý přístup k úložnému prostoru – tehdy, kdy je box sundaný i tehdy, když je umístěný na střeše vozu. S umístěním a zabezpečením Thule Vector Alpine na střechu si poradí i méně technicky zdatní jedinci a ti, kteří ještě nemají s tímto způsobem přepravování věcí zkušenosti. Po uchycení tento box pevně a spolehlivě drží na svém místě. Nehrozí jeho posunutí z místa na místo a to ani při rozjíždění a brždění nebo při prudších zatáčkách. Díky tomu je cestování s nosičem Thule Vector Alpine naprosto bezpečné, čemuž odpovídají i bezpečnostní testy, které tato společnost při výrobě svých nosičů prování. Pokud hledáte praktičnost i spolehlivost, zvolte Thule Vector Alpine.

Elegantní i praktický design

Chytrá funkce a kvalitní zpracování nejsou tím jediným, co vás na střešním nosiči Thule Vector Alpine v barevném provedení Titan Matte nadchne. Za zmínku stojí i jeho působivý design, který byl oceněn i v iF Design Award mezi produkty ve World Design Guide. Nosič je v titanové barvě a je matný bez odlesků. Tato universální barva ladí ke každému vozu. Jeho vzhled však není jen moderní a elegantní – tvarování je i velmi praktické. Thule Vector Alpine je znatelně nižší než konkurenční nosiče, což mu zajišťuje výrazně lepší aerodynamické vlastnosti, které neomezují jízdní kvality vozu. Malý rozměr také oceníte při průjezdu tunely či jiným výškovým omezovačem. Vnitřní část boxů Thule Vector Alpine je dobře měkčená. Díky této vystýlce je možné do nosiče uložit i křehčí obsah, aniž by došlo k jeho poškození. Vystýlka také značně omezuje posun volně položeného nákladu.

Parametry střešního boxu

Váha boxu je 25 kg. Rozměrově je Thule Vector Alpine ideální zejména pro ty, kteří potřebují přepravovat velký náklad. Maximální zatížení je 75 kg. Objem vnitřního úložného prostoru pro náklad činní 450 l a 215 x 84 x 29,5 cm. Vnější rozměry jsou 232 x 95 x 35 cm. Nosič je schopný pojmout až 7 párů lyží nebo 5 snowboardů. Maximální délka lyží je 215 cm. Také v případě zavazadel má efektivní využití prostoru a lze do něj všechen náklad efektivně prostorově uložit.

Barva: černý lesklý
Délka: 228 cm
Hmotnost: 29 Kg
Počet párů lyží: 6/5
Nosnost: 75 Kg
Objem: 380 L
Otevírání: oboustranné
Šířka: 88 cm
Šířka třmenů: 90 mm
Uchycení na střechu: Power-Click
Výška: 32 cm
Centrální zámek: Ano
Záruka: 5 let
ShopBike.cz Jízdní kola od profesionálů
Pujcit-ObytnyVuz.cz Půjčovna obytných vozů pro cestování