Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
777 421 064

Thule Touring M (200) černá lesklá + zdarma Příslušenství v hodnotě až 650Kč

Doprava zdarma
Dárek
Kód: 634201
EAN: 4002253012263
Výrobce: Thule
Dostupnost: na dotaz

Koupit:

10 4998 676 Kč bez DPH

ks
Potřebujete poradit s výběrem?

Zavolejte nám na telefonní číslo +420 777 421 064.
Nebo nám dotaz napište a my se Vám ozveme.

 

Thule Touring M černá lesklá

Thule Touring M dříve Thule Touring 200

Jedním z boxů, na který byla společnost Thule náležitě hrdá, byl i ten s označením Thule Pacific. Ten se nyní dočkal svého ještě více vylepšeného nástupce, který tak bude doslova neocenitelným pomocníkem na všech vašich cestách. Box s označením Thule Touring M Aeroskin titanový má vnější rozměry 175 x 82 x 45 centimetrů, a jeho vnitřní objem je skutečně vynikajících 400 litrů, což umožní pohodlné převozy jak zavazadel, tak samozřejmě i lyží.

Tento model samozřejmě zaujme i svou barvou, která je s titanovým nádechem, a samotná značka Thule ji označuje jako titanový aeroskin. Ta v kombinaci s elegantním designem a aerodynamickým provedením zaručuje perfektní vzhled boxu, a to doslova na každém voze. A na ten jde samozřejmě velmi dobře a rychle umístit, a to pomocí nového systému, který nese název FastClick. Ten totiž obsahuje také indikátory momentu upevnění, díky čemuž je jeho samotné umístění a upevnění otázkou několika vteřin.

Následně nezbývá, než box otevřít, a začít nakládat. Samozřejmě konstrukce umožní snadné otevření z obou stran, což vše výrazně usnadní. A naložit lze také lyže či snowboardy, kterých se do boxu Thule Touring M vejde až 7. Potěší také celková nosnost, která činí 50 kilogramů. Samozřejmě to nejsou jeho jediné pozitivní vlastnosti, protože potěší také vysoká kvalita materiálů a provedení, které během jízdy výrazně snižuje odpor a případný hluk.

S jízdou by měla souviset také bezpečnost převážených věcí, o což se stará několikabodový zamykací systém. Ten neumožní vyndat klíč Thule Comfort dříve, než dokud nejsou všechny body skutečně pevně uzavřeny, a nehrozí tak případné otevření boxu. To tak chrání nejenom vás či další účastníky silničního provozu, ale také vaše věci. I v tomto ohledu se dá říci, že je box Thule Touring M skutečně jedním z nejlepších a nejpraktičtějších výrobků v daném segmentu. To dokládá také jeho nízká hmotnost, a to pouhých 13 kilogramů.

Barva: černý lesklý
Délka: 175 cm
Hmotnost: 13 Kg
Počet párů lyží: 7/5
Nosnost: 50 Kg
Objem: 400 L
Otevírání: oboustranné
Šířka: 82 cm
Vnitřní rozměry - Délka/Šířka: 165/72 cm
Výška: 45 cm
Centrální zámek: Ano
ShopBike.cz Jízdní kola od profesionálů
Pujcit-ObytnyVuz.cz Půjčovna obytných vozů pro cestování