Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
777 421 064

HAPRO Zenith 6.6 Brilliant Black + zdarma Příslušenství v hodnotě až 650Kč

Doprava zdarma
Dárek
Výrobce: HAPRO
Dostupnost: skladem

Koupit:

17 99014 867 Kč bez DPH

ks
Potřebujete poradit s výběrem?

Zavolejte nám na telefonní číslo +420 777 421 064.
Nebo nám dotaz napište a my se Vám ozveme.

 

HAPRO Zenith 6.6 Brilliant Black

Kvalitní střešní box výrobce Hapro, který je lídrem na trhu v Holandsku, kde cestování patří mezi nejoblíbenější volnočasové aktivity. 

HAPRO Zenith 8.6. Brilliant Black se vyznačuje kvalitním zpracováním na nejvyšší úrovni, což dokládá 5 letá záruka na výrobky společnosti Hapro. 

Na výrobu autoboxů Hapro se používá prvotřídní ABS/ASA materiály, které zaručí dlouhou životnost autoboxu HAPRO Zenith 8.6. Brilliant Black Dále jsou autoboxy Hapro vybaveny rychloupínacím systémem Premium-Fit pro snadné a rychlé uchycení ke všem u nás standardně prodávaným střešním nosičům. Pro vyšší bezpečnost jak při provozu, tak i proti odcizení, je každý box Hapro se systémem Premium-Fit vybaven pojistkou na všech čtyřech úchytech. Systém Premium-Fit je vybaven momentem dotažení pro přesné a bezpečné uchycení boxu Hapro ke střešnímu nosiči.

Autobox HAPRO Zenith 8.6. Brilliant Black je optřen centrálním zamykáním a pravostraným otevíráním, které zajišťují dvě vzpěry Dynamic-Springs navržené pro snadné otevírání a zavírání za každého počasí. 

Díky kovovým výztuhám dna boxu je maximální zatížení autoboxu HAPRO Zenith 8.6. Brilliant Black​ 75kg. Snížené dno zajistí snížení aerodynamického odporu a tím snížení hlučnosti a spotřeby paliva.

 

3D prohlídka střešního boxu Hapro Zenith

Konfigurát boxů Hapro

Barva: černý lesklý
Délka: 191 cm
Hmotnost: 19 Kg
Počet párů lyží: 6/4
Nosnost: 75 Kg
Objem: 360 L
Otevírání: oboustranné
Šířka: 80 cm
Uchycení na střechu: PremiumFit
Výška: 37 cm
Centrální zámek: Ano
Záruka: 5 let
ShopBike.cz Jízdní kola od profesionálů
Pujcit-ObytnyVuz.cz Půjčovna obytných vozů pro cestování