Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
777 421 064

Thule Go Pack Set Duffel 8006

Doprava zdarma
Kód: TH800603
EAN: 091021594449
Výrobce: Thule
Dostupnost: skladem

Koupit:

5 9904 950 Kč bez DPH

ks
Potřebujete poradit s výběrem?

Zavolejte nám na telefonní číslo +420 777 421 064.
Nebo nám dotaz napište a my se Vám ozveme.

 

Thule Go Pack Set Duffel 8006

Připraveni na jízdu 
Sportovní tašky Thule GoPack jsou ideální pro maximální využití prostoru ve Vašem střešním boxu. Jsou speciálně navržené, tak aby se vešly do střešních boxů Thule. Díky své lehké a odolné konstrukci umožňují rychlé a snadné naložení věcí do střešního boxu. Jednoduše sbalte všechny potřebné věci do tašek, vložte tašky do střešního boxu a můžete jet. Stejně snadné je i vykládání střešního boxu po příjezdu do cíle cesty. Balení a vybalování je díky širokým otvorům tašek otázkou okamžiku a menší předměty jsou vždy snadno dostupné díky vnější skryté kapse. Každá sportovní taška Thule GoPack má také speciální postranní kapsu s místem pro identifikační štítek (je součástí), která umožňuje uspořádání nákladu a rychlou identifikaci každé tašky.

Odolná a praktická
Sportovní taška Thule GoPack je užitečné a mnohostranně použitelné zavazadlo, které se hodí do kufru automobilu, stejně jako do střešního boxu. Dodává se samostatně nebo v sadě čtyř kusů. Tašky se dají pohodlně nosit díky ramennímu popruhu nebo polstrovaným uchám a boční ucha zase umožňují přístup k taškám a jejich uspořádání, když jsou uložené ve střešním boxu. A pokud tašky nepoužíváte, je možné je lehce složit do plochého tvaru pro snadné uložení.

ShopBike.cz Jízdní kola od profesionálů
Pujcit-ObytnyVuz.cz Půjčovna obytných vozů pro cestování