Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
777 421 064
Po - Pá 9:00 - 18:00, So 9:00 - 12:00

Packline SUV FX XL

Doprava zdarma
Kód: PAFXSSUV
Výrobce: Packline
Dostupnost: skladem

Koupit:

30 99025 610 Kč bez DPH

ks
Potřebujete poradit s výběrem?

Zavolejte nám na telefonní číslo +420 777 421 064.
Nebo nám dotaz napište a my se Vám ozveme.

 

Packline FX SUV

Autobox Packline FX SUV má krásný design a skvělé dílenské zpracování se spoustou vyjímečných řešení. To vše dostatečně vyzkoušeno v náročných severských podmínkách, kde Norská firma Packline sídlí. Tato firma zabívající se výrobou vyjímečných autoboxů Packline patří mezi špičku ve svém oboru a též mezi nejprodávanější.
Autoboxy Packline jsou opravdu pro ty, kdo vědí co chtějí - kvalitu a vyjímečnost.

Autobox Packline FX SUV se od ostatních boxů liší především materiálem, ze kterého je vyroben. Díky použití sklolaminátu oproti ABS plastu jsou autoboxy řady Packline FX velmi pevné a odolné vysoké zátěži. Proto tyto autoboxy můžete plně naložit od předu až dozadu. Díky těsnění kolem rámu do autoboxu neproniká žádná vlhkost a vaše lyže a zavazadla jsou v naprostém bezpečí.

 

Design autoboxu Packline FX SUV je koncipován tak, že spodní strana boxu je co nejníže u střechy a je tvarovám tak, aby kopíroval střechu vozu. Díky vybrání v zadní části autoboxu nebude bránit jeho montáži žádná anténa.

Další nespornou výhodou všech autoboxů Packline je jejich zadní otevírání, kdy se box nevyklápí do stran, ale vzadu nahoru, čím je autobox Packline FX SUV přístupný ze tří stran pro pohodlné nakládání a vykládání. To je dále usnadněno nízkou nákladovou hranou autoboxu. Plynové vzpěry zajistí pohodlné otevírání autoboxu za všech povětrnostních podmínek.

Autobox Packline FX SUV má samozřejmě centrální zámek, který je chráněn proti zamrznutí a vniknutí nečistot do zámku gumovou krytkou. Proto zámek odemknete za všech okolností.

 

Boxy Packline FX je možné uchytit k střešním nosičům rychloupínacím čelisťovým systémem izi2connect, který je kompatibilní se všemi střešními nosiči na trhu. Na požádání Vám můžeme tento systém zaměnit za systém upevnění do T drážky izi2fit, případně si ho dokoupit.

 

Barva: černý lesklý
Délka: 222 cm
Hmotnost: 29 Kg
Nosnost: 75 Kg
Objem: 460 L
Otevírání: zezadu Lift-Off
Šířka: 90 cm
Uchycení na střechu: rychloupínací izi2connect / do T- drážky izi2fit
Výška: 30 cm
Centrální zámek: Ano
Záruka: 5 let
ShopBike.cz Jízdní kola od profesionálů
Pujcit-ObytnyVuz.cz Půjčovna obytných vozů pro cestování