Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
777 421 064
Po - Pá 9:00 - 18:00, So 9:00 - 12:00

Packline NX 215 černá lesklá

Doprava zdarma
Kód: PNX215
Výrobce: Packline
Dostupnost: skladem

Koupit:

26 99022 305 Kč bez DPH

ks
Potřebujete poradit s výběrem?

Zavolejte nám na telefonní číslo +420 777 421 064.
Nebo nám dotaz napište a my se Vám ozveme.

 

Packline NX 215 černá lesklá

Exkluzuvní autobox Packline NX 215 je nejen krásný a exklusivní autobox, ale také vysoce funkční a originální svým systémem otevírání. To je velice snadné a jednoduché za každého počasí.
Autobox Packline je vyráběn v Norsku, kde je prověřena jeho funkčnost a odolnost v extrémních podmínkách.

  • zadní otevírání
  • snadné otevření a zavření
  • montáž pomocí rychloupínáků, nebo T-adaptérů
  • aerodinamický design bez odtokové hrany

Díky své konstrukci a designu autobox Packline NX215 vypadá jako z jednoho kusu, nikde žádná odtoková hrana, jako u jiných autoboxů, díky tomu je aerodinamický hluk snížen na minimum.

Dále díky jedinečné konstrukci dvojtého dna Twin Sheet je autobox Packline NX195 velice pevný a je možné plné zatížení po celé ploše boxu.

Co to vlastně technologie Twin Sheet je? Představte si 6 mm silnou plastovou desku. Dokážete ji v rukou ohnout a zkroutit. Je-li deska navíc profilovaná, stává se ve směru profilů tužší. Pokud si ale představíte v rukou dvě 3 mm profilované plastové desky, které jsou vzájemně spojené stovkami bodových svárů po celé ploše, odolnost vůči ohybu se několikanásobně zvýší a to ve všech směrech. Přitom množství použitého materiálu zůstalo nezměněné. Proto se u střešních boxů Packline NX víko nekroutí a při jízdě neslyšíte nepříjemné vrzání na střeše.

Náklad i samotný box je před krádeží chráněn centrálním zámkem, který je kvůli ochraně před nečistotou a námrazou umístěn pod gumovou krytkou. Ve výbavě střešního boxu jsou utahovací pásy umožňující zafixování přepravovaného nákladu.

Packline NX 195 určitě zaujme otevíracím mechanizmem Lift-Off. Na rozdíl od standardu se box neotevírá ze strany, ale zdvihá se celé víko zezadu. Tento způsob dovoluje přistupovat k naloženým zavazadlům pohodlně ze tří stran. Například lyže tak mohou z boxu vyndávat (nakládat) dvě osoby najednou. Nízká spodní nakládací hrana usnadní manipulaci se zavazadly v boxu.

 

Barva: černý lesklý
Délka: 215 cm
Hmotnost: 24 Kg
Nosnost: 75 Kg
Objem: 450 L
Otevírání: zezadu Lift-Off
Šířka: 90 cm
Uchycení na střechu: rychloupínací izi2connect / do T- drážky izi2fit
Výška: 31 cm
Centrální zámek: Ano
Záruka: 2 roky
ShopBike.cz Jízdní kola od profesionálů
Pujcit-ObytnyVuz.cz Půjčovna obytných vozů pro cestování